محاسبه فوری قیمت یک آگهی ویژه:

مبلغ قابل پرداخت: ریال

دسته بندی آگهی ها

جزئیات آگهی

دانلود,اتوکد طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد,dwg

دانلود,اتوکد طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد,dwg

تاریخ ایجاد 13/09/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ:    قیمت: 22500 تومان     تعدادمشاهده  1  

دانلود,اتوکد طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد,dwg
 
 مطلب مفید 
ویژگی اقلیم سرد
کوهستان‌های غربی که دامنه‌های غربی رشته کوه‌های مرکزی ایران را شامل می‌شوند با توجه به این که میانگین دمای هوا در گرمترین ماه سال در آن‌ها بیش از ۱۰و میانگین حداقل دمای هوا کمتر از ۳- درجه سانتیگراد است. گرمای شدید دره‌ها در تابستان زیاد و در زمستان بسیار کم است. زمستان‌های طولانی، سرد و سخت بوده و چندین ماه از سال زمین پوشیده از یخ است. میزان بارندگی در تابستان کم و در زمستان زیاد است. فصل بهار کوتاه بوده و زمستان و تابستان را از هم جدا می‌کند. شهر هایتبریز ،ارومیه، سنندج وهمدان را می‌توان در این اقلیم قرار داد.  در سراسر این منطقه ازآذربایجان تافارس زمستان‌ها به شدت سرد است سرما از اوایل آذر ماه شروع می‌شود و تا آخر فروردین ماه کم وبیش ادامه می‌یابد. 
 
 
 
پروژه معماری طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد در ۸۰ متر مربع طراحی شده است و شامل تمامی مدارک طراحی می باشد و فایل نهایی این پروژه با استفاده از نرم افزار اسکیچاب مدل سازی شده است. این پروژه با نمای سنگی و پنجره های کوچک و همچنین طراحی پلان بسته تمامی ویژگی های معماری اقلیم سرد را دارا می باشد. 
مدارک موجود در طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد
 
    پلان فنی
    نما
    برش
    رندر های با کیفیت
    فایل ۳d skb
 
پلان
پلان
 
این پروژه در یک طبقه بروی همکف و همچنین یک بهار خواب به عنوان یک فضای خلوت و خصوصی طراحی و در نظرگرفته شده است پلان طبقه همکف  پروژه معماری خانه روستایی در اقلیم سرد شامل فضای پارکینگ به عنوان یک فضای مستقل می باشد این فضا دارای دسترسی از فضای نشیمن فضای آشپزخانه و همچنین فضای بیرون که به عنوان دسترسی اصلی در نظر گرفته شده است،می باشد همچنین طبقه همکف این پروژه معماری به فضاهای آشپزخانه که این فضا نیز خود دارای یک فضای مطبخ می باشد. فضای نشیمن و فضای غذاخوری و سرویس های بهداشتی به عنوان در نظرگرفته شده برای این طبقه میباشد.
پلان طبقه اول و بهار خواب
 
طبقه همکف خانه روستایی در اقلیم سرد  شامل دو اتاق خواب و همچنین یک اتاق خواب مستر برای والدین  می باشد  یک اتاق کار نیز برای اعضای خانواده طراحی و در نظرگرفته شده است. این طبقه کاملا خصوصی طراحی شده است. فضای بهار خواب این پروژه به مساحت ۲۲ متر مربع طراحی و در نظر گرفته شده است.
فرم بنا
 
برودت بسیار زیاد هوا در بخش عمده ای از سال در منطقه کوهستانی ، باعث شده است تا حداکثر استفاده از تابش آفتاب.بهره گیری از نوسان روزانه دما ، حفظ حرارتی و جلو گیری از باد سرد زمستانی در فضاهای مسکونی امری ضروری گردد که در این پروژه معماری تماما لحاظ شده است. در این پروژه معماری فرم بنا در جهت مقابله با سرمای شدید طراحی و اجرا شده است .
فرم بام این پروژه معماری
 
انتخاب بام های مسطح در اقلیم سرد مشکلی ایجاد نمی نماید چرا که با نگهداری برف بر روی بام ازآن به عنوان عایق حرارتی در مقابل سرمای زیاد هوای خارج که چندین درجه کمتر از درجه حرارت برف است استفاده می شود که این خود از بهترین ویژگی های طراحی در اقلیم سرد وکوهستانی می باشد که همچنین در این پروژه معماری رعایت گردیده است . دو جداره بودن سقف بنا در این اقلیم برای حفظ گرمای بنا حائز اهمیت است .
اتاق های کوچک با ارتفاع کم
 
در نواحی کوهستانی که در واقع محل مورد نظر برای طراحی این پروژه می باشد ،از ایجاد اتاق ها و فضاهای بزرگ داخل بنا اجتناب شده است چرا که با افزایش سطح تماس آنها با فضای سرد بیرونی ، گرم کردن این فضای وسیع مشکل خواهد بود .بنابراین در این پروژه معماری سقف اتاق ها را پائین تر از اتاق های مشابه در سایر حوزه های اقلیمی در نظر گرفته شده است تا حجم اتاق کاهش یابد و سطح خارجی نسبت به حجم بنا حداقل گردد . ارتفاع کم سقف در تالار ها و اتاق های مهم و طاق راسته ها و حجره های بازارهای مناطق کوهستانی نیز مشهور است.

کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود,اتوکد طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد,dwg , , مطلب مفید ,ویژگی اقلیم سرد ,کوهستان‌های غربی که دامنه‌های غربی رشته کوه‌های مرکزی ایران را شامل می‌شوند با توجه به این که میانگین دمای هوا در گرمترین ماه سال در آن‌ها بیش از ۱۰و میانگین حداقل دمای هوا کمتر از ۳- درجه سانتیگراد است. گرمای شدید دره,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی روستای ماسوله,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی روستای قلعه شور اصفهان ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی روستای آلولک قزوین ,ppt
دانلود,پاورپوینت بررسی روستای کمدره آمل,ppt
پروژه روستای ابنیک شمیرانات تهران، پاورپوینت
پروژه بررسی ساختاری معماری روستایی دامنه زاگرس، پاورپوینت
پروژه بررسی ایده ها و راهکارهای طراحی اقلیمی در روستای ماسوله ، پاورپوینت
پروژه روستای سرو سفلی از توابع یزد ، پاورپوینت
پروژه روستای تاریخی تیس جابهار ، پاورپوینت
پروژه روستای عبدل آباد قزوین ، پاورپوینت
پروژه روستای دانباران سراب ، پاورپوینت
روستای پس قلعه ، بررسی معماری ، پاورپوینت روستای پس قلعه
روستای خادم آباد از توابع مشهد ، پروژه روستا در مشهد
ماسوله گیلان ، بررسی معماری ، پاورپوینت ماسوله ، روستای ماسوله
طرح هادی روستای یزدل کاشان
طرح هادی روستای مرق در۴۲كیلومتری شمال كاشان
طرح هادی روستای علوی کاشان
دانلود,پاورپوینت معماری روستای اردبيلک,ppt
دانلود,پاورپوینت بررسی روستای شوند در استان همدان,ppt
دانلود,پاورپوینت روستای زنوزق,ppt
 

مشخصات آگهی:

  • کد آگهی: 119983
  • تاریخ ارسال آگهی: 1397/09/13 15:13:09
  • تاریخ انقضای آگهی: 1398/09/09
  • موقعیت آگهی: تهران - تهران
  • تعداد بازدید آگهی: 10 بار
  • توضیحات:

مشخصات آگهی دهنده:

  • نام و نام خانوادگی: nbpars.ir
  • تلفن:
  • ایمیل:
  • آدرس محل فعالیت:
دیگر آگهی های منتشر شده توسط این کاربر را ببینید...

ارسال پیام به آگهی دهنده:

کد امنیتی

کلمات کلیدی آگهی:

دانلود,اتوکد طراحی خانه روستایی در اقلیم سرد,dwg